PSAXNO AE86
04-14-2007, 12:01 PM
Post: #11
PSAXNO AE86
Τι είναι το Ribas??????

Για βράδυ συχναζε εκει ή μαζί με τους απέξω???

danielvanderwoude Wrote:looks like the nmwisima joke saved you in the end
[Image: AEU86 AE86 - PSAXNO AE86] http://www.jdmbits.com
Visit this user's website Find all posts by this user
04-14-2007, 12:12 PM
Post: #12
PSAXNO AE86
alexito Wrote:Καλως σας βρηκα κι εγω! Με λενε Αλεξανδρο και βασικα απ οτι θα καταλαβατε αμεσα ειμαι κι εγω ενας αμοιρος που ψαχνει μια ΑΕ86...Απο χρονια φανατικος της πισωκινητης σχολης της ΤΟΥΟΤΑ εχω μια corolla KE20 1.3 ενω εχει περασει κι απ τα χερια μου πισωκινητο σταρλετακι.Βεβαια το ονειρο παραμενει η αποκτηση μιας ΑΕ86!!!
ΥΓ. πριν πολυ καιρο συχναζε στο ριμπας ενα τυπακι με μια ΑΕ86 γκρι σε αριστη κατασταση..Μηπως εχουμε τπτ πληροφοριες??


Huh Huh Huh
μηπως το πουλας???
Find all posts by this user
04-14-2007, 12:21 PM
Post: #13
PSAXNO AE86
Βαβιλάκη αυτή τη χρυσαφί ΑΕ86 στα Τρυπιά την έχει ένας φορτηγατζής και μάλιστα έιναι και κομπρεσσεράτη!!! ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΥΛΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ !!!
και έχει και κάτι ζάντες μαγνησίουυυυυυυυυυυ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AE86 FANATIC!!!
Find all posts by this user
04-14-2007, 12:34 PM
Post: #14
PSAXNO AE86
kp61 Wrote:
alexito Wrote:Καλως σας βρηκα κι εγω! Με λενε Αλεξανδρο και βασικα απ οτι θα καταλαβατε αμεσα ειμαι κι εγω ενας αμοιρος που ψαχνει μια ΑΕ86...Απο χρονια φανατικος της πισωκινητης σχολης της ΤΟΥΟΤΑ εχω μια corolla KE20 1.3 ενω εχει περασει κι απ τα χερια μου πισωκινητο σταρλετακι.Βεβαια το ονειρο παραμενει η αποκτηση μιας ΑΕ86!!!
ΥΓ. πριν πολυ καιρο συχναζε στο ριμπας ενα τυπακι με μια ΑΕ86 γκρι σε αριστη κατασταση..Μηπως εχουμε τπτ πληροφοριες??


Huh Huh Huh
μηπως το πουλας???

Αστο διάλο ρε. Κάτσε στ αυγά σου. Παλιόγερε.

danielvanderwoude Wrote:looks like the nmwisima joke saved you in the end
[Image: AEU86 AE86 - PSAXNO AE86] http://www.jdmbits.com
Visit this user's website Find all posts by this user
04-14-2007, 12:48 PM
Post: #15
PSAXNO AE86
alimonos Wrote:Βαβιλάκη αυτή τη χρυσαφί ΑΕ86 στα Τρυπιά την έχει ένας φορτηγατζής και μάλιστα έιναι και κομπρεσσεράτη!!! ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΥΛΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ !!!
και έχει και κάτι ζάντες μαγνησίουυυυυυυυυυυ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μηπως λεω μηπως????

εισαι καλα ρε φιλε?
γιατι μου το παιζεις βαρυ πεπονι?
και δεν απαντας στα μηνυματα μου?
Find all posts by this user
04-14-2007, 04:01 PM
Post: #16
PSAXNO AE86
τι λαλακίες λες ρε Βάγγο????????????? εγώ ???? ΒΑΡΥ ?????? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ξημερώματα είδα το μήνυμά σου εδώ, την άλλη φορά μπήκα στο τσατ και περίμενα κανα μισάωρο αλλά μάλλον λαλακιζόσαστε με τον Γώγο στο τηλ .... είναι και τα παλιόξυδα στη μέση .... καταλαβαίνεις !! :wink:

AE86 FANATIC!!!
Find all posts by this user
04-14-2007, 06:55 PM
Post: #17
PSAXNO AE86
kp61 Wrote:
alexito Wrote:Καλως σας βρηκα κι εγω! Με λενε Αλεξανδρο και βασικα απ οτι θα καταλαβατε αμεσα ειμαι κι εγω ενας αμοιρος που ψαχνει μια ΑΕ86...Απο χρονια φανατικος της πισωκινητης σχολης της ΤΟΥΟΤΑ εχω μια corolla KE20 1.3 ενω εχει περασει κι απ τα χερια μου πισωκινητο σταρλετακι.Βεβαια το ονειρο παραμενει η αποκτηση μιας ΑΕ86!!!
ΥΓ. πριν πολυ καιρο συχναζε στο ριμπας ενα τυπακι με μια ΑΕ86 γκρι σε αριστη κατασταση..Μηπως εχουμε τπτ πληροφοριες??


Huh Huh Huh
μηπως το πουλας???

oooχιι! Δεν το πουλαω! Cool χεχε! Αν και δεν το χρησιμοποιω γιατι δυσκολα βρισκω πια ανταλλακτικα οποτε βγαινει καμμια βολτα καμμια κυριακη... Angry
ΥΓ. Το ριμπας ειναι ενα μαγαζι μετα τη βαρκιζα με τεραστιο παρκινγκ οπου παλιοτερα μαζευτοντα οι απανταχου drifers(η εστω οι επιδοξοιWink μετα το κλεισιμο του παλιου και καλου οβαλ παρκινγκ στην βαρκιζα!
ΥΓ Περιμενω να βρεθει καμμια καλη ΑΕ86 ,αμα λαχει τραμπαρω και το Υaraki.
Find all posts by this user
04-14-2007, 11:17 PM
Post: #18
PSAXNO AE86
alexito
στειλε καμια φωτο απ το κορολλα σου....
να το βαλω στα αγαπημενα μου!!!!
Find all posts by this user


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  PSAXNO APEGNOSMENA AE86 made_in_japan 15 10,564 06-03-2007 08:48 PM
Last Post: kp61

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | AEU86 | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication