Thread Closed 
H 86 mou sto sfuri (pali) (POYLH8HKE)
05-08-2007, 07:31 PM
Post: #11
H 86 mou sto sfuri (pali) (POYLH8HKE)
dikolotour Wrote:Φορτωνω την ξυλεια μου και το βραδυ που κοιμασαι σου καλουπωνω το ΜΧ και ριχνω και μισο κυβικο σκυροδεμα και στο κανω αγαλμα!!! Tongue

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΠΟΙΑ ΠΛΑΚΑ ΡΕ ???
Έτσι πρέπει να του το κάνουμε το ξεσκέπαστο!!! χαχαχαχαχαχαχα
Μαφιόζικο τσιμεντάρισμα !!!! Γουστάρωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!
Συντάκτη κανόνισε να το κρύψεις καλά να μην το βρίσκουμε πλέον εύκολα ...... Big Grin Big Grin Big Grin

AE86 FANATIC!!!
Find all posts by this user
05-08-2007, 08:14 PM
Post: #12
H 86 mou sto sfuri (pali) (POYLH8HKE)
dikolotour Wrote:Οσο για τις ζαντες με πατας στον καλο!!!! Undecided

O κάλος είναι στον εγκέφαλο. Άσε τα κωλοταμπλουδάκια και τις μαλακίες και ξυλώσου να πάρεις τα ζαντικά τώρα που είναι ευκαιρεία, πριν σε προλάβουν άλλοι.

Μετά δεν θα βρίσκεις. Άκου τι σου λέω!!!!

danielvanderwoude Wrote:looks like the nmwisima joke saved you in the end
[Image: AEU86 AE86 - H 86 mou sto sfuri (pali) (POYLH8HKE)] http://www.jdmbits.com
Visit this user's website Find all posts by this user
05-09-2007, 10:41 AM
Post: #13
H 86 mou sto sfuri (pali) (POYLH8HKE)
Λοιπόν, πρώτα απ'όλα οι Supra είναι του Νίκου (Rosedrift) και προσωπικά πιστεύω ότι δεν θα ταίριαζαν περισσότερο σε άλλο αμάξι που ξέρω. Δείχνει φοβερή η αντίθεση άσπρο γυαλιστερό με το μαύρο μάτ. Καλοφόρετες φίλε! Thumbs up!

Χάρη, η τιμή είναι ήδη στα 5400 χωρίς τις ζάντες. Και αν σκεφτείς ότι τα πράγματα που παίρνεις είναι 1300€ (χωρίς τα πράγματα που φοράειWink, δεν νομίζω ότι είναι ακριβό. Να μη σου πώ ότι μπαίνω σε σκέψεις να τα δώσω όλα χωριστά και να το δώσω 5000€ με ό,τι φοράει...

Άκη, φίλε τα είπαμε και καταλαβαινόμαστε. Αν γινόταν αλλιώς θα το έκανα, πίστεψέ με. Ξέρεις τι μου τι δίνει πιο πολύ απ'ολα; Που βλέπω κάθε μέρα φρέσκο κάτουρο στην πίσω ρόδα. Αυτό σημαίνει ότι ακόμα και τα σκυλιά το θεωρούνε δέντρο το αμάξι μου. Confused Tongue

Νίκο (ts@n@k@s), η πόρτα είναιο άθικτη και λευκή. Για την ώρα πάει με το αμάξι γιατί είναι ανταλλακτικό που θα χρειαστεί σε όποιον την πάρει. Για την ώρα...
Find all posts by this user
05-09-2007, 10:47 AM
Post: #14
H 86 mou sto sfuri (pali) (POYLH8HKE)
Πε καραγκιόζη, βγάλε και τίποτα, τόσο κόπο έχεις κάνει για να μαζέψεις όλα αυτά τα πράγματα. Μην τους τα χαρίζεις... Angry Angry Angry Angry

danielvanderwoude Wrote:looks like the nmwisima joke saved you in the end
[Image: AEU86 AE86 - H 86 mou sto sfuri (pali) (POYLH8HKE)] http://www.jdmbits.com
Visit this user's website Find all posts by this user
05-09-2007, 10:52 AM
Post: #15
H 86 mou sto sfuri (pali) (POYLH8HKE)
Dorito86 Wrote:Λοιπόν, πρώτα απ'όλα οι Supra είναι του Νίκου (Rosedrift) και προσωπικά πιστεύω ότι δεν θα ταίριαζαν περισσότερο σε άλλο αμάξι που ξέρω. Δείχνει φοβερή η αντίθεση άσπρο γυαλιστερό με το μαύρο μάτ. Καλοφόρετες φίλε! Thumbs up!

Χάρη, η τιμή είναι ήδη στα 5400 χωρίς τις ζάντες. Και αν σκεφτείς ότι τα πράγματα που παίρνεις είναι 1300€ (χωρίς τα πράγματα που φοράειWink, δεν νομίζω ότι είναι ακριβό. Να μη σου πώ ότι μπαίνω σε σκέψεις να τα δώσω όλα χωριστά και να το δώσω 5000€ με ό,τι φοράει...

Άκη, φίλε τα είπαμε και καταλαβαινόμαστε. Αν γινόταν αλλιώς θα το έκανα, πίστεψέ με. Ξέρεις τι μου τι δίνει πιο πολύ απ'ολα; Που βλέπω κάθε μέρα φρέσκο κάτουρο στην πίσω ρόδα. Αυτό σημαίνει ότι ακόμα και τα σκυλιά το θεωρούνε δέντρο το αμάξι μου. Confused Tongue

Νίκο (ts@n@k@s), η πόρτα είναιο άθικτη και λευκή. Για την ώρα πάει με το αμάξι γιατί είναι ανταλλακτικό που θα χρειαστεί σε όποιον την πάρει. Για την ώρα...
Huh Huh Huh
Find all posts by this user
05-15-2007, 09:55 AM
Post: #16
H 86 mou sto sfuri (pali) (POYLH8HKE)
Προς θεου Dorito, δεν ειπα οτι ειναι ακριβη, απλα οτι δεν εχω 6000 τωρα...Ουτως η αλλως η αξια τετοιων αυτοκινητων ειναι ανεκτιμητη...Φαντασου οτι με 6 χιλιαρικα βρισκεις μονο καποια τελειως σαπια, καμια σχεση με την δικη σου, ποσο μαλλον και με ολα τα εξτρα που δινεις μαζι...Καλη τυχη στην πωληση της και ευχομαι να καταληξει στα χερια καποιου που θα την φροντιζει οπως της αξιζει,

JapanPower

UoP Racing website
UoP Racing videos

Racing, because football, basketball, tennis & golf only require ONE ball....
Visit this user's website Find all posts by this user
05-16-2007, 02:14 AM
Post: #17
H 86 mou sto sfuri (pali) (POYLH8HKE)
Λεφ θέλω φωτό και τιμή για την 4άδα Silverstone αν είναι 14άρια και τι ακριβώς διαστάσεις έχουν ... :wink:

AE86 FANATIC!!!
Find all posts by this user
05-16-2007, 07:20 PM
Post: #18
H 86 mou sto sfuri (pali) (POYLH8HKE)
Γιώργο πουλήθηκαν μαζί με το αυτοκίνητο (όπως είπαμε στο τηλέφωνοWink.

Το αυτοκίνητο πουλήθηκε σε φίλο του Άγγελου στη Χίο, οπότε το thread κλειδώνεται. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και τη βοήθειά σας!
Find all posts by this user
05-17-2007, 12:12 AM
Post: #19
H 86 mou sto sfuri (pali) (POYLH8HKE)
Θέλω προμήθεια για την πώληση!!!! Big Grin Big Grin Big Grin
Φυσικά αστειεύομαι ...... ελπίζω να το μετανοιώσεις που την πούλησες φίλε και σύντομα να την αντικαταστήσεις με άλλη μια ισάξιά της !!! :wink:

AE86 FANATIC!!!
Find all posts by this user
05-17-2007, 12:14 AM
Post: #20
H 86 mou sto sfuri (pali) (POYLH8HKE)
ποιος το πηρε ο κοματσου?
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Psaxnw pragmata gia thn AE mou Dorito86 43 25,672 03-10-2007 07:47 PM
Last Post: Dorito86

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | AEU86 | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication