GP και DRIFT 18-7 Κ
08-16-2007, 08:37 AM
Post: #21
GP και DRIFT 18-7 Κ
Καλες διακοπες. Θα τα πουμε 2 Σεπτεμβρη στα μεγαρα.


Attached File(s) Thumbnail(s)
   
Find all posts by this user
09-14-2007, 02:50 PM
Post: #22
GP και DRIFT 18-7 Κ
Επαναφέρω το topic μια που συναντηθήκαμε προχθές Τετάρτη στο Καρτόδρομο με το Σάκη για τον αγώνα Drift Trophy. Αποτελέσματα στο rally.gr http://www.rally.gr/default.asp?menu_cod...&race_id=0

Σάκη: χάρηκα που τα είπαμε από κοντά πάλι και κρίμα που τα λάστιχα δε βοήθησαν για καλύτερο χρόνο από την προηγούμενη φορά. Το 59 ξερό είναι πολύ καλός χρόνος και είμαι σίγουρος ότι θα κατέβει.

Ελπίζω σύντομα να μπω Καρτόδρομο με το ΑΕ86 καθώς τελείωσε η επισκευή και έχει μείνει ένα γερό service σε κινητήρα, φρένα, αναρτήσεις. Είμαι και εγώ πολύ περίεργος να δω τι χρόνο θα γράψει μια που ξέρω πολύ καλά την πίστα αλλά από μοτέρ είναι μαμά τελείως. Βέβαια κακομαθημένος από τα 57άρια και τη δύναμη του MR2, θα μου πάρει λίγο χρόνο να το συνηθίσω.

Την Τετάρτη 19/9 ελπίζω να είμαι Καρτόδρομο και με τα δύο αν όλα πάνε καλά, στο openday του Tarmac. Αν σας βγάλει ο δρόμος, θα χαρώ να τα πούμε.

1986 Toyota Corolla AE86 Levin Kouki Coupe Panda White/Black
2002 Toyota MR2/MR-S T-Sport Blue Mica
Find all posts by this user
09-14-2007, 04:57 PM
Post: #23
GP και DRIFT 18-7 Κ
Πολυ καλος για αλλη μια φορα ο Συριγος. Εγω πρεπει να βρω χρονο για δοκιμες για να βελτιωσω το στησιμο του αυτοκινητου στο πισω μερος (και χρημαWink. Διστυχως το αμαξι βγαινει στο δρομο (ανασφαλιστοWink μονο για τον αγωνα.Πιστευω ομως οτι μεχρι τελος του χρονου θα ειμαστε στο σωστο δρομο. Ανδρεα ριξε ολα τα λεφτα στο στησιμο και ξερεις καλα τι εννοω και ασε τελευταια τη δυναμη, ολα θα πανε καλα.
Find all posts by this user
09-14-2007, 07:55 PM
Post: #24
GP και DRIFT 18-7 Κ
asyrigos Wrote:.
Την Τετάρτη 19/9 ελπίζω να είμαι Καρτόδρομο και με τα δύο αν όλα πάνε καλά, στο openday του Tarmac. Αν σας βγάλει ο δρόμος, θα χαρώ να τα πούμε.

Αν προλάβω παίζει να έρθω να σας πώ ένα γειά. Wave
Find all posts by this user
09-21-2007, 10:20 PM
Post: #25
GP και DRIFT 18-7 Κ
Καμιά ιδέα για ευθυγράμμιση? Ερχεται η ώρα.

Μέχρι στιγμής σκέφτομαι για -3 κάμπερ, +3.5 κάστερ και 0 σύγκλιση. Αυτά για μπροστά γιατί πίσω δεν έχω ιδέα!

1986 Toyota Corolla AE86 Levin Kouki Coupe Panda White/Black
2002 Toyota MR2/MR-S T-Sport Blue Mica
Find all posts by this user
09-22-2007, 07:35 PM
Post: #26
GP και DRIFT 18-7 Κ
Για χρόνους ή για ντρίφτ θα είναι το ΑΕ???

Τι ανάρτηση φοράει? Βάλε κ καμμιά φωτό αν μπορείς να το δούμε κ όλας
Find all posts by this user


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Bucket καθίσ&am nmwisima 5 5,899 10-07-2008 09:56 AM
Last Post: alimonos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | AEU86 | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication