Thread Closed 
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
01-12-2006, 01:45 PM
Post: #761
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
κι εμένα κάνει ένα τρίξιμο σαν ξεβίδωτο πλαστικό (αφού έχει γλυτώσει η κονσόλα και όλα τα πλαστικά από τα μπουνίδια ... πάλι καλά!!!) ανάμεσα στις 2500-3000 στροφές... Angry

AE86 FANATIC!!!
Find all posts by this user
01-12-2006, 03:07 PM
Post: #762
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
ok έπαψα να ανησυχώ ότι είμαι ο μόνος με τριγμούς!!! Θα το συνηθίσω...

Και τα δικά μου σινεμπλόκ είναι στην ίδια κατάσταση με τα δικά σου Αχιλλέα.Οπότε τα επόμενα λεφτά μάλλον εκεί πάνε...

Ρε μπας κ έμεινες απο μπαταρία? Big Grin Big Grin
Είχα μείνει κι εγώ τα Χριστούγεννα αλλά απο καμμένη ασφάλεια κ τίποτε άλλο.Όταν γυρίζεις το κλειδί ανάβει το check engine?? Δες αν δείνει ρεύμα στα μπουζί μπορεί να είναι κ ηλεκτρονική.

Κανονίστε να πάμε για κανα καφέ να τα πούμε από κοντα...Αχιλλέα θα έρθω εγώ να σε πάρω αυτή την φορά! Ποιός ξέρει με τι μπουρδέλο θα εμφανιστείς???? Big Grin Big Grin
Find all posts by this user
01-12-2006, 03:43 PM
Post: #763
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
ΡΕ ΛΕΣ ΕΜΕΙΝΑ ΑΠΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑ??????????????????????? Big Grin Big Grin

Δε στελνει καυσίμο καθόλου το πραγμα, είναι με 0 πίεση στο όργανο...
Πήρε κατά τύχη κάοποια στιγμλή και έσβησε λόγω χαμηλής πίεσης βενζίνης.

Το φόρτωσα σήμερα και το πήγα στο μ'άστορα το Γιαννόπουλο. Πρεεπει να δείτε μια Σελικα που φτιαχνει, φωτό αυρίο΄.

Μάλλον πάμε για καινουρια τρόμπα και ο ηλεκτρολόγος θα φτιάξει το κύκλωμα σωστά και θα μετρήσει και το λάμδα και θα φτίαξει και το ίοργανο πίεσης βενζίνης και θα συνδέσει και τα προβολάκια και και και και και...

danielvanderwoude Wrote:looks like the nmwisima joke saved you in the end
[Image: AEU86 AE86 - Greek discussion (general, ...ics, etc.)] http://www.jdmbits.com
Visit this user's website Find all posts by this user
01-16-2006, 03:52 PM
Post: #764
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Αχιλλέα τελείωσες με τ'αμάξι? Στοίχησε πολλά?
Find all posts by this user
01-16-2006, 04:27 PM
Post: #765
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Όλα καλά. Όλα καλά. Όλα καλά. Όλα καλά. όλ΄΄α καλά αόλαλξαπλά όλακκα΄λα΄αοόλ ακλάλ όλα κάλοιλά΄όλαλ άλ΄λκά΄΄ όλα κάλά όλλα καλά όλά λακό ΄΄ακλα καλά όλ ακ αλόά

danielvanderwoude Wrote:looks like the nmwisima joke saved you in the end
[Image: AEU86 AE86 - Greek discussion (general, ...ics, etc.)] http://www.jdmbits.com
Visit this user's website Find all posts by this user
01-16-2006, 11:43 PM
Post: #766
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Banging head Banging head Banging head Banging head Πραγματικά αρχίζω να απορώ για την ψυχική σου ισορροπία.........

και κάτι ακόμα τι σημαίνει NMWISIMA ?

No Matter What I Say I'M Asshole ???? Big Grin Big Grin
Find all posts by this user
01-16-2006, 11:46 PM
Post: #767
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
nmwisima Wrote:Όλα καλά. Όλα καλά. Όλα καλά. Όλα καλά. όλ΄΄α καλά αόλαλξαπλά όλακκα΄λα΄αοόλ ακλάλ όλα κάλοιλά΄όλαλ άλ΄λκά΄΄ όλα κάλά όλλα καλά όλά λακό ΄΄ακλα καλά όλ ακ αλόά

Μου φαίνεται ότι κάποιος σε αυτό το foroum δεν "πηδάει" και πολύ...
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Find all posts by this user
01-17-2006, 12:38 AM
Post: #768
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

AE86 FANATIC!!!
Find all posts by this user
01-17-2006, 01:12 AM
Post: #769
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Μάλιστα...
Πήρατε βλέπω αέρα επειδή έχετε καιρό να φάτε βρισίδι...
Αναρωτιέμαι, εσέίς οι τρεις νιώθετε ότι είστε ομάδα;

Ναι, "γλίστριμα του Ρόδου" -καμία σχέση με το βιβλίο, όπως ακριβώς και συWink, αυτό σημαίνει το nmwisima.

Ναι, "Τς at νι at κάπα at ςςςςςς", δεν πηδάω γι αυτό λέω να πηδήξω εσένα.

Και τέλος, ναι, ρε μπάρμπα, τι γελάς; Εσύ που θέλεις φωτογραφίες από το τρέιλερ του Γιν; Τι να τις κάνεις τις φωτό; Θα εισάγεις τρέιλερ; Κια έχω κι άλλα ράμματ για τη γούνα σου αλλά δε θέλω να σε εκθέσω στους μπόμπιρες.

Και για να μη λέτε ότι είμαι κακός και πάτε να βάλετε ξυδάκι και χαλάσουμε την ωραία παρέα μας βάζω εδώ μερικά σμάιλις Big Grin Smile Tongue Hurray! Evil Evil Angry Huh
και εσείς βάλτε τα δίπλα σε όποια από τις φράσεις μου θέλετε (ή όπου αλλού θέλετεWink, αρκεί να μη μου παρεξηγηθείτε...

όχι τίποτε άλλο αλλά αυρίο θα λείπω και δεν θα μπορώ να απαντήσω.

Και Νίκο, όταν θες να μάθεις για λεφτά, παίρνεις τηλέφωνο δε ρωτάς δημόσια και μετά κράζεις τον άλλο επειδή δεν θέλει να απαντήσει.

Και για να συνεχίσω την καφρίλα που ξεκινήσατε,

ΑΑΑΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑ

danielvanderwoude Wrote:looks like the nmwisima joke saved you in the end
[Image: AEU86 AE86 - Greek discussion (general, ...ics, etc.)] http://www.jdmbits.com
Visit this user's website Find all posts by this user
01-17-2006, 01:54 PM
Post: #770
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Ρε Μπαγλαμ0-παπαρο-δημοσιογράφε ... Smile
ναι ρε έχω φίλο στην Αγγλία που μπορεί να μου το φέρει το καλοκαίρι το τρέϊλερ για να κουβαλάμε ένα αγωνιστικό που ετοιμάζουμε... :wink:
Όσο για τα ράμματα που λες ... αν δεν είναι από συρματόσχοινο δεν είναι δικά μου φίλεεεεεεε......... δεν με αγγίζεις με τίποτα Big Grin Big Grin Big Grin
όσο για το θέμα της παρεξήγησης .... ΚΛΑΙΝ ΜΑΪΝ .... Cool Cool Cool
ΧΩΣΤΕ ΤΑ ΜΙΚΡΟΙΙΙΙΙΙ !!!!!! ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΟΥΡΔΙΣΕΤΕ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ........
Big Grin Big Grin Big Grin

AE86 FANATIC!!!
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  General and Offtopic discussion (Greek) #2 nmwisima 569 401,647 12-31-2019 06:49 PM
Last Post: Roku_trueno
  PROJECT : ITBize it !!! GREEK VERSION ... alimonos 112 92,625 01-09-2014 08:21 PM
Last Post: Bean
  New Greek Member: Drift Car Wash DRIFTCARWASH 22 28,640 05-08-2013 10:46 AM
Last Post: nmwisima
  Technical problems (Greek language) dikolotour 1,217 753,480 07-09-2012 10:12 AM
Last Post: Apsogos
  "When" by Euripides! *Greek* nmwisima 3 8,507 07-02-2012 12:04 PM
Last Post: Roku_trueno

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 5 Guest(s)

Contact Us | AEU86 | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication