Ζητείτ
04-28-2009, 08:19 PM
Post: #1
Ζητείτ
Πρίν απο περίπου μία ωρα βρήκα την πόρτα του οδηγού βουλιαγμένη,το αμάξι το είχα παρκάρει έξω απο το τει για να παρακολουθήσω μάθημα.
Ρωτώντας σε μια καφετέρια εκεί κοντα μια σερβιτόρα μου είπε οτι ακουσε ένα θόρυβο ,βγήκε και είδε εναν τύπο με ενα παπάκι να σηκώνεται και να φεύγει..
Πολυ ανανδρη η κινησή του....το λιγότερο που μπορώ να πω στην τελίκη η ασφάλεια του θα πλήρωνε..... Angry Angry αν κάποιος μπορει να βοηθήσει για εύρεση πόρτας ας κάνει ένα κόπο....
6945007476,θανάσης.

ALWAYS SIDEWAYS!!!!!
Find all posts by this user
04-28-2009, 08:25 PM
Post: #2
Ζητείτ
Ασε φιλος και εγω εφαγα την πανεμορφη ζαντα που μου εδωσε ο αλοιμονος στο πεζοδρομιο Banging head

Toyota Corolla KE30 + Toyota Corolla AE86
Find all posts by this user
04-28-2009, 08:48 PM
Post: #3
Ζητείτ
Kαλα τοσο μεγαλο ειναι το βουλιαγμα που δεν φτιαχνεται η πορτα?
Find all posts by this user
04-28-2009, 08:58 PM
Post: #4
Ζητείτ
panos86 Wrote:Kαλα τοσο μεγαλο ειναι το βουλιαγμα που δεν φτιαχνεται η πορτα?
Έχει τσάκισμα και βούλιαγμα ακριβώς στην μέση και τσακισμα,στο κέντρο πάλι λίγο πάνω απο το πλαινο skirt..θα ρωτησω απο αύριο για φτιάξιμο αλλά δεν νομίζω να γίνει κάτι γιατι είναι άσχημα χτυπημένη

ALWAYS SIDEWAYS!!!!!
Find all posts by this user
04-28-2009, 10:43 PM
Post: #5
Ζητείτ
dikolotour Wrote:Ασε φιλος και εγω εφαγα την πανεμορφη ζαντα που μου εδωσε ο αλοιμονος στο πεζοδρομιο Banging head

Crying Crying Crying Crying Crying Crying

AE86 FANATIC!!!
Find all posts by this user
04-29-2009, 07:55 AM
Post: #6
Ζητείτ
Ενταξει Τζωρτζ σημερα το πρωι ποθ το ειδα με ησυχια ειναι λιγοτερο απο το χτυπημα που ειχε η αλλη. Ελπιζω οτι θα φτιαχνονται και τα δυο. Βρηκα λιγο στη μανουβρα γιατι ητανε ψηλο το πεζοδρομιο και το κρασπεδο δεν ητανε λειο.

Toyota Corolla KE30 + Toyota Corolla AE86
Find all posts by this user
04-29-2009, 05:39 PM
Post: #7
Ζητείτ
Τέλικά το πήγα σε γνωστό μου φαναρτζή και μου είπε πως φτιάχνεται...ελπίζω να μήν έχει τρελή διαφορά το χρώμα με το παλιόUndecided

ALWAYS SIDEWAYS!!!!!
Find all posts by this user
04-29-2009, 07:18 PM
Post: #8
Ζητείτ
Περαστικα παιδες.... Crying

JapanPower

UoP Racing website
UoP Racing videos

Racing, because football, basketball, tennis & golf only require ONE ball....
Visit this user's website Find all posts by this user


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Bucket καθίσ&am nmwisima 5 5,865 10-07-2008 09:56 AM
Last Post: alimonos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | AEU86 | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication