Psaxnw AE86...
11-14-2006, 04:24 PM
Post: #21
Psaxnw AE86...
εμένα τώρα γιατί όλα αυτά μου θυμίζουν ιστορίες με γαμπρούς και νύφες που δεν τους "έκατσε" τελικά ο ΓΑΜΟΣ ????????? Dumb question

ΑΕ86 = ΝΥΦΗ ΑΠΟ ΣΟΪ (ναι ρε δημοσιογράφε απο ΜΕΓΑΛΟ ΣΟΪ !!!)
ΜΧ5 = ΝΥΜΦΙΔΙΟ ΠΑΙΚΤΡΙΑ REALITY ΜΕ ΣΠΟΥΔΕΣ ΚΩΜΜΩΤΙΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ... κλπ Tongue

ΟΔΗΓΟΣ-ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ (ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗWink ΑΕ86 = ΚΑΜΑΡΩΝΩΝ ΩΣ ΓΥΦΤΙΚΟ ΣΚΕΠΑΡΝΙ ΓΙΑ ΤΟ "ΠΡΟΣΩΠΟ", ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ "ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ" ΚΑΙ ΕΥΘΥΝΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΟΠΕΡΑΣΗ ΤΗΣ "ΝΥΦΗΣ" FOR EVER ... Thumbs up!

ΟΔΗΓΟΣ- ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ(για πόσο δεν ξέρω ...) ΜΧ5 = ΚΑΜΑΡΩΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ "ΜΟΝΤΕΛΑΚΙ" ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΑΕΙ ... ΜΕΧΡΙ ΕΜΦΑΝΙΣΕΩΣ ΤΟΥ ΝΕΟΥ .......... (άλλο reality, άλλες "σπουδές" Πληροφορικής και Κομμωτικής κλπWink Confused

AE86 FANATIC!!!
Find all posts by this user
11-14-2006, 04:28 PM
Post: #22
Psaxnw AE86...
Ρε τι περιγραφεις, το μέσο αγοραστή ΜΧ?
Γιατί ποιος χεστηκε για το μεσο αγοραστή?

Μονο εσυ ασχολήσε με αυτά. Εδω σου μιλάω εγω που εχω ζησει και με τα δυο και εχω οδηγησει και τα δυο.

Και όλα αυτά για να βοηθησουμε έναν τρτο, τον Αλεξανδρο.

Σε τιμά που διατηρείς και αγαπάς την ΑΕ σου τόσο αλλά μην το φτάνεις στο όριο του φανατισμου γιατί σε κανει να λες ασυναρτησίες.

danielvanderwoude Wrote:looks like the nmwisima joke saved you in the end
[Image: AEU86 AE86 - Psaxnw AE86...] http://www.jdmbits.com
Visit this user's website Find all posts by this user
11-14-2006, 04:35 PM
Post: #23
Psaxnw AE86...
ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ !!!

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΡΝΗΘΗΚΑ .........

AE86 FANATIC!!!
Find all posts by this user
11-14-2006, 04:37 PM
Post: #24
Psaxnw AE86...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ-ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΣΥΝΑΡΤΗΣΕΙΣ .......... ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΣΥΝΑΡΤΗΤΟΣ !!!!!!!

AE86 FANATIC!!!
Find all posts by this user
11-14-2006, 04:39 PM
Post: #25
Psaxnw AE86...
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΣΕ ΕΝΑ TOPIC ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΙΣ
ΑΕ86 !!!

AE86 FANATIC!!!
Find all posts by this user
11-14-2006, 04:40 PM
Post: #26
Psaxnw AE86...
... με πιάνννννννννννννννεεεεεεεειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιςςςςςςςς ????????
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

AE86 FANATIC!!!
Find all posts by this user
11-14-2006, 04:46 PM
Post: #27
Psaxnw AE86...
αρκετά σήμερα εδώ μέσα ....
ΠΑΩ ΝΑ "ΧΑΙΔΕΨΩ" ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ..... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


Attached File(s) Thumbnail(s)
   

AE86 FANATIC!!!
Find all posts by this user
11-14-2006, 09:28 PM
Post: #28
Psaxnw AE86...
Αλέξανδρε, θα βοηθούσε να περιγράψεις τι θα το κάνεις το αυτοκίνητο. Πώς φαντάζεσαι τη ζωή σου με αυτό; Θα το χρησιμοποιείς καθημερινά; Θα το κάνεις track day car? Θα το βγάζεις μια Κυριακή να πας μέχρι την Ιτεα;

Αν το έχεις σκεφτεί, θα βοηθούσε πολύ να σου βγάλουμε ένα κοστολόγιο Tongue (υποθέτοντας ότι βρίσκεις ενα καλοσυντηρημένοWink.
Find all posts by this user
11-15-2006, 10:02 AM
Post: #29
Psaxnw AE86...
Dorito86 Wrote:Αλέξανδρε, θα βοηθούσε να περιγράψεις τι θα το κάνεις το αυτοκίνητο. Πώς φαντάζεσαι τη ζωή σου με αυτό; Θα το χρησιμοποιείς καθημερινά; Θα το κάνεις track day car? Θα το βγάζεις μια Κυριακή να πας μέχρι την Ιτεα;

Αν το έχεις σκεφτεί, θα βοηθούσε πολύ να σου βγάλουμε ένα κοστολόγιο Tongue (υποθέτοντας ότι βρίσκεις ενα καλοσυντηρημένοWink.

Πως δεν το έχω σκεφτεί! Ας μην ξεχνάμε ότι έχω μείνει χωρίς αμάξι! Tongue

Ένα γενικό κοστολόγιο θα ήταν τέλειο, θα με βοηθούσε πολύ να δω τι χρειάζεται και αν μπορώ (επί του παρόντοςWink να ανταπεξέλθω.

Το αμάξι προορίζεται για καθημερινή χρήση. Πρέπει να κάνω καθημερινά την διαδρομή Παπάγου-Ηλιούπολη-Παπάγου (περίπου 40 λεπτά σύνολοWink, δηλαδή το πήγαινε-έλα της δουλειάς.

Επιπλέον θα κάνω σίγουρα χιλιάδες βόλτες εντός Αθηνών, ενώ θα μου άρεσε να είχα την δυνατότητα να κάνω αξιόπιστα ένα ταξιδάκι 200-300 χιλιομέτρων.

Σε track days δεν θα με χάλαγε να πάω, αλλά δεν είναι η κύρια προτεραιότητά μου, αν αναλογιστεί κανείς το κόστος και την ταλαιπωρία (για το αυτοκίνητοWink. Πάντως, σίγουρα θα επισκευτώ μερικές πίστες (αφίδνες, μέγαραWink για drifting Smile

Τι λες, μπορώ να βρω (και να φτιάξωWink ένα ΑΕ86 για τις παραπάνω συνθήκες, ή μηπως το συκεκριμένο αυτοκίνητο δεν θα άντεχε την συνεχή καθημερινή ταλαιπωρία (χωρίς πολλά λεφτάWink;
Find all posts by this user
11-15-2006, 10:55 AM
Post: #30
Psaxnw AE86...
καλως ηρθες και απο μενα αλεξανδρε.λοιπον,αν τυχον βρεις καμια αε86 να πωλειται,ενημερωσε και εμενα...και γιατι στο λεω,επειδη ειναι πολυ πολυ πολυ δυσκολο να βρεθει...οχι ομως απιθανο.για παραδειγμα το χειμωνα ενα παλικαρι αγορασε μια αε86 κοκκινη απο μια γιατρο..που την ειχε στο γκαραζ.χωρις υπερβολες εχει ζελατινες ακομα σε καποια σημεια..απο τιμη ασε,δεν σου λεω..

rosedrift,το manual ειναι στα χερια μου!!
Find all posts by this user


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Psaxnw pragmata gia thn AE mou Dorito86 43 25,634 03-10-2007 07:47 PM
Last Post: Dorito86
  Psaxnw de3i ftero gia Levin nikos_trd 19 13,426 11-26-2006 09:18 PM
Last Post: Dorito86

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | AEU86 | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication